Forum grupy 105 BN B

Opis forum


#1 2010-11-08 07:31:15

 paticzak

Użytkowni k

15910004
Call me!
Zarejestrowany: 2010-10-23
Posty: 149

Bałagan

Piszę, bo szlag mnie trafia, że w grupie trzeba rozdzielać tematy jak w podstawówce, czyli od razu na zajęciach. Lista jest na forum, ktoś ją przepisuje i wrzuca na maila, a na koniec z grupowego dowiaduję się, że mamy kolejnego grupowego maila...Po jaką cholerę tyle rzeczy potrzebne?! Zdecydujcie, bo założę się, że na tym nowym adresie również będą znajdować się informacje, tyle, że nikt oprócz pojedynczych jednostek nie będzie o nich wiedział.
Poza tym niektórzy wpisują się na tematu na mailu, niektórzy na forum...no proszę Was, albo zaczniemy współpracować, albo co zajęcia znów będą nieporozumienia, że ktoś coś, ale to już było itd.
Przez trzy lata mieliśmy forum i jak do tej pory nigdy nie było takich nieporozumień, a przepływ informacji był bardzo sprawny (ok no czasem zdarzało się, że coś nie dotarło, ale tu jest mniejsze prawdopodobieństwo, że ktoś "przypadkiem" coś usunie).
Dlatego zwracam się do Was moi Drodzy z uprzejmą prośbą, żebyśmy w końcu zaczęli współpracować ze sobą, a nie na siłę, bądź dla zasady robili sobie pod górkę. Mamy dwa @ grupowe, to sprawdzajmy obydwa na bieżąco, ale na tematy zapisujmy się na forum...
No to się trochę wyzewnętrzniłam, ale chyba mi ulżyło ;p
Jeżeli ktoś chce się do tego odnieść, to będę nawet zadowolona, bo chyba dobra komunikacja jest podstawą udanej współpracy.


Przedstawienie musi trwać - wszystko się może walić, serce ci pęka, a ty pudrujesz twarz, uśmiechasz się i grasz dalej...

Offline

 

#2 2010-11-08 10:44:47

 alicja

Użytkownik

2546431
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 27

Re: Bałagan

Ja się odniosę   co to 2 maili to tez uważam to za zły pomysł bo nie mam zamiaru codziennie przy każdym odpalaniu komputera sprawdzać trzystu maili po kolei... wiec zostaje tylko przy tym na WP. jesli chodzi o zapisywanie sie na tematy to wiem z rozmowy z ludzmi z naszej grupy ze połowa nie ma forum a jak nawet założyli to nie wchodzą tu tylko na maila na wp wiec pewnie z tego to wynika. Wiec nie denerwuj się Patrycja ze ktoś się zapisuje na mailu.... takie życie Niektórzy nie maja ani maila ani forum ... to tez nie sa zapisani na żadne tematy
Pozdrawiam

Offline

 

#3 2010-11-08 15:04:21

 paticzak

Użytkowni k

15910004
Call me!
Zarejestrowany: 2010-10-23
Posty: 149

Re: Bałagan

Tu nie chodzi o to, że się denerwuję, tylko nie rozumiem po co w takim razie to wszystko potrzebne...Skoro niektórzy zupełnie, za przeproszniem, olewają to sobie... Na gmailu są powrzucane referaty, a na wp nikt nic nie wrzuca oprócz jakichś nic nie znaczących rzeczy. Stąd mój odzew:) Dlatego, że jak dla mnie to trochę śmieszne zachowanie.


Przedstawienie musi trwać - wszystko się może walić, serce ci pęka, a ty pudrujesz twarz, uśmiechasz się i grasz dalej...

Offline

 

#4 2010-11-08 19:10:42

MeHow

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 16

Re: Bałagan

Ja proponuje wszystko wrzucać na forum, na skrzynce pocztowej mogą być ewentualne kopie tego co jest na forum jakby była jakaś awaria...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plposokowiec bawarski opinie razbora klinowa nowofundland charakter